Лікувально-діагностичне відділення
Лікувально-діагностичне відділення є спеціалізованим лікувально-профілактичним і діагностичним підрозділом пологового будинку Чернігівської міської ради.
Контингент відділення це вагітні, жінки в післяпологовому періоді, а також гінекологічні хворі і новонароджені з тією або іншою патологією.
Відділення територіально роз'єднане (пологовий будинок вул. 1 Травня, 172 та жіноча консультація №1 вул. Пирогова, 15).
Діагностичний напрямок роботи відділення реалізується на базі рентген-кабінету, кабінетів з ультразвукової діагностики (УЗД), а також кабінету електрокардіографії (ЕКГ).
Лікувально-профілактичний напрямок реалізується у фізіотерапевтичних кабінетах та в кабінеті грязелікування.
СПІВРОБІТНИКИ ЛІКУВАЛЬНО-ДІАГНОСТИЧНОГО ВІДДІЛЕННЯ
Посада
Прізвище, імя, по батькові
Зав. відділенням
Войтенко Тетяна Іванівна
Лікар-рентгенолог
Шилейко Ігор Олексійович
Лікарі УЗД
Антоненко Наталія Миколаївна
Зименко Наталія Миколаївна
Рудницький Вячеслав Анатольович
Шилейко Ігор Олексійович
Старша медична сестра
Матвійченко Тетяна Володимирівна
Рентгенлаборант
Прокопчук Алла Вікторівна
Сестри медичні з УЗД
Ступаченко Валентина Олексіївна
Чебушева Світлана Миколаївна
Червякова Ганна Анатоліївна
Сестри медичні з фізіотерапії
Деговець Інна Леонідівна
Охрименко Тамара Петрівна
Терехова Юлія Олександрівна
Сестри медичні з ЕКГ
Деговець Іна Леонідівна
Охрименко Тамара Петрівна
Молодші медичні сестри
Кисловець Ольга Дмитрівна
Копич Ніна Василівна
Скопенко Любов Михайлівна

Фізіотерапевтична служба лікувально-діагностичного відділення має кабінет електросвітлолікувальння, інгаляторій, кабінети УВЧ- та НВЧ-терапії, грязелікувальний кабінет.
Фізіотерапевтичні кабінети пологового будинку працюють з 8:00 до 17:00 та обслуговують пацієнтів жіночої консультації №1, жіночої консультації №2, а також хворих реанімаційного відділення, післяпологових відділень, дитячих відділень, відділення патології вагітних, гінекологічних відділень та денного стаціонару.
Рентгенологічна служба лікувально-діагностичного відділення подана рентгенологічним кабінетом пологового будинку.
Рентген-кабінет пологового будинку працює з 8 до 14 години по буднях. Обслуговує пацієнтів жіночої консультації №1 та №2, пацієнтів реанімаційного відділення, післяпологових відділень, відділення патології вагітних, гінекологічних відділень та дитячих відділень.

Кабінети УЗД лікувально-діагностичного відділення
Кабінети УЗД розміщені в жіночій консультації №1 та в пологовому будинку.
Кабінет УЗД в жіночій консультації №1 працює з 8:30 до 15:00 за попереднім записом. Кабінет №5 обслуговує гінекологічних хворих та вагітних жіночої консультації №1.
Кабінети з УЗД в пологовому будинку (№203, №208, №211) розміщені на другому поверсі пологового будинку в лікувально-діагностичному відділенні. Прийом амбулаторних пацієнтів з 8:30 до 15:00 за попереднім записом. Обслуговують гінекологічних хворих та вагітних жіночої консультації № 2, пацієнтів реанімаційного відділення, післяпологових відділень, відділення патології вагітних, дитячих відділень, пологових відділень.
Усі вагітні жінки, які знаходяться на обліку в жіночих консультаціях №1 та №2 м. Чернігова мають пройти ультразвукове дослідження в певні терміни. Відповідно до наказу МОЗ України 1-й скринінг (обстеження) вагітних повинен проводитись в термін 11…14 тижнів, 2-й скринінг з 18 по 21 тиждень. За наявності показань можливе додаткове дослідження в третьому триместрі вагітності.
Кабінет електрокардіографічних досліджень лікувально-діагностичного відділення
Кабінет ЕКГ №206 розташований в пологовому будинку на другому поверсі на території лікувально-діагностичного відділення.
Кабінет ЕКГ працює з 13:00 до 16:00 і обслуговує пацієнтів жіночої консультації №1 та №2, реанімаційного відділення, післяпологових відділень, відділення патології вагітних, гінекологічних відділень.