В КНП «Пологовому будинку» ЧМР за ініціативою головного лікаря Василя Гусака та заступника головного лікаря з медичної частини Галини Леник відбулась наукова конференція.

В КНП «Пологовому будинку» ЧМР за ініціативою головного лікаря Василя Гусака та заступника головного лікаря з медичної частини Галини Леник відбулась наукова конференція присвячена Всесвітньому тижню підтримки грудного вигодовування, який пройшов під гаслом «Підтримуємо грудне вигодовування заради здоровішої планети».

Олена Трикашна - регіональний керівник Чернігівського організаціно-методичного центру «Розширеної ініціативи «Лікарня, доброзичлива до дитини»», Національний експерт з оцінки та переоцінки закладів охорони здоров’я на відповідність статусу «Лікарня, доброзичлива до дитини», завідувач жіночою консультацією №2 КНП «Пологовому будинку» ЧМР акцентувала увагу на ситуацію, коли необхідно зціджувати грудне молоко для: полегшення стану жінки при нагрубанні молочної залози, розвитку лактостазу, стимуляції лактації при недостатній кількості молока у матері, здійснення правилильної техніки годування при переповненій щільній молочній залозі. Велику увагу приділила впливу харчування матері на лактацію, профілактиці і лікуванню нагрубання молочних залоз.

Людмила Дудко - Національний експерт з оцінки та переоцінки закладів охорони здоров’я на відповідність статусу «Лікарня, доброзичлива до дитини», завідувач відділення новонароджених КНП «Пологовому будинку» ЧМР наголосила, що мета даного заходу – акцентування уваги громадськості на цінності грудного вигодовування та популяризації здорового способу життя. Нагадала про переваги грудного вигодовування, як для дитини так і для матері: материнське молоко добре та максмально засвоюється, запобігає розвитку інфекційних захворювань, позитивно впливає на здоров’я жінки, формує психоемоційну близкість матері та дитини у продовж життя, при годуванні грудьми жінка сповна відчуває радість від материнства.