В січні місяці 2020 року КНП "Пологовий будинок" ЧМР отримав благодійну допомогу від Фонду "Свічадо", Української Біржі Благодійності та постачання "Раненько"

В січні місяці 2020 року КНП "Пологовий будинок" ЧМР отримав благодійну допомогу від Фонду "Свічадо", Української Біржі Благодійності та постачання "Раненько" засоби для виходжування новонароджених та передчасно народжених немовлят для відділення новонароджених та відділення інтенсивної терапії новонароджених.

Адміністрація КНП "Пологового будинку" ЧМР на медичний персонал (сестри дитячі та лікарі педіатри-неонатологи) висловлюють свою щиру подяку за отриману благодійну допомогу.

Шторка на реанімаційний стіл допомагає забезпечити захисний ефект при виходжуванні новонароджених діток, оберігаючи їх від яскравого світла.

"Ручки" (накладка) для виходжування передчасно народжених дітей.

"Ручки" (Накладка) - повторює форму «гнізда» з двома «вушками», які служать шапочкою, і трьома «ручками» для сповивання дитини.

"Ручки" (накладка") - забезпечує легкий масаж тіла дитини і додаткову стимуляцію нервових закінчень.

«Гніздо» для позиціонування передчасно народжених дітей універсальне.

Ортопедична подушка для позиціонування передчасно народжених дітей. Перешкоджає формуванню аномального м'язового тонусу.

«Гніздо» для позиціонування передчасно народжених дітей універсальне. «Гніздо» імітує замкнутий простір матки. Воно допомагає надати передчасно народженому малюкові фізіологічну для них позу ембріона.

"Гніздо" та ортопедична подушка для позиціонування передчасно народжених дітей.

Чохол на кувез (інкубатор) забезпечує комфортний мікроклімат для новонароджених.

Шторка універсального розміру на реанімаційний стіл.