Пологове відділення.

В пологовому відділенні щорічно 2000 пологів. Пологове відділення розраховано на 8 пологових залів, які оснащенні сучасними приладами: кардіомоніторами, кисневими апаратами, столиками для новонароджених з підігрівом, електронними вагами, гідромасажними ваннами, м ячами для вагітних .

Допомога пацієнтам та ведення пологів надається висококваліфікованим персоналом ,які працюють згідно протоколів МОЗ України.

Наша команда відповідально та з хвилюванням відносяться до здоров я майбутніх мам та їх дітей.

Склад акушер- гінекологів відділення: 3 лікаря з вищою категорією, 4 лікаря з першою категорією,1-молодий спеціаліст.

Склад акушерок :5 акушерок з вищою категорією,3-є з першою категорією,1-на молодий спеціаліст.

За медичними показаннями та бажанню жінки в пологах застосовують спиномозкову, епідуральну анастезії. Анестезіологічні заходи проводяться висококваліфокаваними анестезіолагами.

Одним з передових напрямків діяльності пологового відділення є альтернативне ведення пологів, які передбачають вільне поводження жінки під час пологів. Після народження дитина викладається на живіт матері ,та прикладається до грудей. Мама має можливість взяти на руки дитину в перші хвилини життя .Пуповина перетинається після припинення пульсації .В нашому відділенні жінкам пропонується пуповинне збирання та зберігання крові. Протягом 2-х годин після пологів мама та дитина перебувають поряд, потім переводяться в палату післяпологового відділення.

Важливе значення мають «партнерські пологи» В нашому відділенні жінки народжують з чоловіками або близькими людьми, які присутні на всьому протязі пологів, створюючі психоемоційний комфорт і відчуття «домашньої обстановки»

В пологовому відділенні пологи ведуться як горизонтально так і вертикально, для цього в пологових залах наявні стільчики для пологів. Наші лікарі удосконалюють свій рівень знань та умінь по веденню пологів ,на даний час жінкам пропонують пологи у «воді».

Кажуть щастя не можна виміряти та зважити ,але у наших акушерів це виходить:)

З повагою пологове відділення.
Пологове відділення