Операційне відділення.

Вирази «хірургічне лікування» або «операція», як правило, визивають страх та занепокоєння, особливо у жінок. Ми готові заспокоїти та завірити: гінекологічні операції та оперативне пологорозрішення (Кесарів розтин) в операційному відділенні КНП «Пологовий будинок» ЧМР проводяться сучасними і високоефективними методами, які мінімалізують ускладнення в післяопераційному періоді, спрощують підготовку до самої операції і несуть в собі ціль – зберегти репродуктивну функцію жінки.

Завідує відділенням лікар акушер-гінеколог Василь Отрошко. У штаті відділення: 8 операційних медичних сестер та 5 молодших медичних сестер. Головна ціль працівників відділення – досягнення максимального ефекту від операції з мінімальною травматизацією здорових органів і тканин.

В операційному відділенні проводиться: оперативне пологорозрішення, видалення доброякісних утворень, хірургічне лікування патологічно протікаючих вагітностей, операції на шийці матки, хірургічне лікування аномалій розвитку статевих органів та ін.

Операційне відділення КНП «Пологовий будинок» ЧМР укомплектоване трьома операційними, які оснащенні необхідним обладнанням та інвентарем, спеціалізованою подачею повітря, що в свою чергу дозволяє уникнути гнійно-септичних ускладнень у жінок. Працює відділення у безперервному режимі, надаючи, при необхідності, цілодобову медичну допомогу.

Якщо вже так сталося, що Вам необхідне хірургічне лікування, довірте своє здоров’я професіоналам. Оперативне лікування в КНП «Пологовий будинок» ЧМР надійне, безпечне, відповідає стандартам!!!