Жіноча консультація №2.

Жінка спокон віку – берегиня роду людського, сім’ї і її покликанням є піклування про гарне самопочуття усіх членів її родини. Проте не варто забувати, що і сама жінка теж має бути здоровою. Організм жінки - це надскладна система, яка містить в собі багато різних компонентів, де в кожній віковій фазі відбуваються різні зміни а також гормональні перебудови. Жіноче здоров’я складається не лише з догляду за собою і підтримання молодого і красивого зовнішнього вигляду, а ще з пильного контролю за роботою внутрішніх органів. Лише за таких умов вона зможе створити і підтримувати спокій і гармонію у сім’ї. Саме тому регулярні відвідини лікаря-гінеколога є гарантією жіночого здоров’я та довголіття. Надійним помічником і порадником з багатьох питань стане для Вас жіноча консультація №2.

Основні напрямки роботи жіночої консультації:

Амбулаторний супровід вагітних.

Підготовка вагітних та членів їх родини до пологів, грудного вигодовування у “Школі відповідального батьківства”.

Проведення профілактичних гінекологічних оглядів жінок з використанням сучасних методів обстеження (кольпоскопія, цитологія та інше) з метою раннього виявлення та лікування гінекологічних захворювань.

Діагностика та лікування гінекологічних захворювань. Особлива увага надається лікуванню фонових та передракових захворювань.

Проведення консультування з питань планування сім’ї.

Комплексний нагляд жінок з порушенням менструального циклу, ендокринним безпліддям, доброякісними пухлинами, порушеннями в клімактеричному періоді.

Наша команда

Трикашна Олена Йосипівна

Алябишева Ірина Миколаївна

Чеботарьова Лариса Віталіївна

Созіна Наталія Миколаївна

Москаленко Вікторія Олександрівна

Стрельцова Альона Борисівна

Лазарєва Ірина Миколаївна

Васильєв Артем Миколайович

Данько Тетяна Олександрівна

Муравейник Яна Олександрівна

Кедун Ірина Олександрівна

Графік роботи лікарів ЖК № 2 на 2019 рік
Консультація працює у дві зміни

І зміна з 8.00 – 14.00

ІІ зміна з 12.00 – 18.00

Телефон реєстратури жіночої консультації – 3 – 90 – 99