Гінекологічне відділення №2.

Завідувач відділення Скрипка Олександр Анатолійович – лікар вищої категорії, експерт з акушерства та гінекології обласного управління охорони здоров'я.

Основний принцип роботи відділення – професіоналізм, раціоналізм та людське відношення до хворих, чуйність та увага.

Відділення потужністю 30 ліжок з повним набором допоміжних кабінетів, операційних, оглядових, маніпуляційних, перев'язочних, необхідних для повного циклу лікування хворих. Палати для хворих 1, 2, 4-місні, устатковані всім необхідним для комфортного перебування.

Лікарський штат укомплектований повністю, в тому числі лікарі вищої, першої категорії з великим досвідом.

Штат середніх медичних працівників представлений висококваліфікованими медичними сестрами з великим досвідом роботи та високими моральними якостями , плинність кадрів вкрай низька.

Відділення оснащене всім необхідним для надання висококваліфікованої допомоги хворим, в тому числі і найновітнішим обладнанням (біозварки, лапароскопічні стійки, гістероскопи, інше лапароскопічне обладнання).

Щорічно у відділенні отримують допомогу біля 2,5 тис хворих та вагітних, з яких близько 1,9 тис – хірургічне лікування. За допомогою звертаються не тільки жителі міста та області, а і жителі сусідніх областей.

Високий рівень санітарно-протиепідемічного стану відділення забезпечує вкрай низький ступінь гнійних ускладнень, а практично – їх відсутність.

Для лікування хворих застосовуються сучасні передові методики терапевтичного та хірургічного лікування. Провідним принципом хірургічного лікування у відділенні є «малокровна хірургія».

Протягом останніх років впроваджуються хірургічні методики естетичної гінекології.

Переважна більшість хворих, які отримували хірургічне лікування – це хворі з доброякісними пухлинами. У відділенні виконуються операції аж до найвищого ступеню складності з добрими результатами.

Значна частина хворих – це хворі з жіночим безпліддям. У відділенні є всі умови для діагностики та комплексного лікування цієї категорії хворих. Результати лікування цієї групи хворих співставимі з результатами кращих клінік України.

Особлива група хворих – це жінки з опущенням та випадіннями статевих органів. Це переважно група жінок старшого віку, які потребують не тільки високопрофесійного лікування, а і підвищеної уваги в загальнолюдському плані, ця увага в повній мірі забезпечена всім персоналом відділення, що відмічають практично всі хворі при виписці.

Відділення є базою для підготовки лікарів-інтернів та підвищення хірургічної підготовки лікарів акушерів-гінекологів.

Весь колектив відділення готовий до надання допомоги жінкам, які її потребують і прикладе до цього всі свої знання, досвід та уміння, а жінкам бажає: «Дай Бог вам не хворіти».