До складу КНП «Пологовий будинок» ЧМР входить структурний підрозділ – акушерсько-обсерваційне відділення.
        Відділення розташоване на першому поверсі пологового будинку. Розраховане на 35 ліжко – місць та включає 5 індивідуальних пологових залів. Акушерсько-обсерваційне відділення оснащене сучасною апаратурою і сучасним стриманим інтер’єром.
        Очолює відділення лікар вищої категорії Стоцька Ольга Костянтинівна - лікар вищої категорії. Завідуюча Закінчила Луганський медичний інститут в 1983 році. Працює в Чернігівському пологовому будинку з 1984 року. Стаж роботи 35 років.


В відділенні працюють висококваліфіковані лікарі акушери – гінекологи з достатнім акушерським досвідом і стажем роботи:

лікар вищої категорії Черкас Юлія Євгеніївна. Закінчила УМСА в 1997 році. Стаж роботи 22 роки.


лікар вищої категорії Устименко Ольга Анатоліївна. Закінчила УМСА в 1996році. Стаж роботи 23 роки.


лікар І категорії Романюк Василь Миколайович. Закінчив Івано -Франківську медичну академію в 2002 році. Стаж роботи 17 років.лікар ІІ категорії Мельничук Богдан Миколайович. Закінчив НМУ ім.О.О. Богомольця в 2010 році. Стаж роботи 9 років.лікар І категорії, Акін Юлія Миколаївна. Закінчила КМІ УАНМ в 2006 році. Стаж роботи 13 років.лікар Сарсумат’ян Марія Михайлівна. Закінчила НМУ ім. О.О.Богомольця в 2013 році. Стаж роботи 6 років.       Перевагою відділення є те, що пологові зали та післяпологове відділення обслуговує єдиний персонал. Колектив орієнтований на підтримку сімейних пологів в комфортних умовах індивідуального пологового залу. В акушерсько-обсерваційному відділенні всі умови направлені для створення домашнього затишку. Разом з жінкою в пологах та в післяпологовому періоді знаходяться кваліфіковані акушерки вищої та І категорій, лікарі - неонатологи і медичні сестри післяпологового відділення. В післяпологовому відділенні є одно- та двомісні палати, палати сімейного типу. Кожна післяпологова палата оснащена сучасними меблями та індивідуальним санвузлом. Надається перевага пологам через природні пологові шляхи та неінвазивним методам знеболення з використанням гідромасажу, джакузі та м’яча. За необхідності і за бажанням жінки залучаються висококваліфіковані лікарі-анестезіологи для проведення спінальної або перидуральної анестезії. Запрошуємо народжувати до акушерсько-обсерваційного відділення!